Akční letenky do Paříže

Levné letenky do Paříže od 1 864 Kč

Levné letenky do Paříže jsou opět zde! Navštivte hlavní město Francie, město romantiky -Paříž. Máte rádi památky, víno a dobré sýry nebo chcete vidět řeku Seinu? Paříž je pro vás ta správná volba. Francie je gastronomickým rájem a Paříž nabízí nepřeberné množství kulinářských zážitků. Naleznete zde mnoho kvalitních restaurací, bister, ale i levných fastfoodů. Také kavárny naleznete na každém rohu a ceny jsou přijatelné. V neděli dopoledne se v Paříži konají pouliční trhy, na kterých můžete ochutnat čerstvé pečivo, sýry, paštiky, uzeniny i Francouzské víno.

Levné letenky do Paříže

Francouzská metropole se pravidelně umisťuje na předních pozicích v žebříčku turistické návštěvnosti. Navštivte Francii i Vy, s naší levnou letenkou do Paříže ušetříte.

Bezesporu největšími lákadly Paříže jsou památky (Eiffelova věž, katedrála Notre-Dame aj.), z nichž některé jsou zapsány na seznam UNESCO. K vyhlášeným patří také místní kuchyně, kterou lze vyzkoušet v některé z místních restaurací. Doporučujeme navštívit také malebné pařížské uličky s obchody se suvenýry. Takérozlehlé bulváry s nákupními centry, kterým mimo jiné vévodí butiky světoznámých módních značek stojí za Vaši návštevu.

Vyhledat letenky do Paříže