Moulin rouge

Letenky Praha Paříž za 2 567 Kč

Letenky Praha – Paříž za přijatelnou cenu? Nyní máte příležitost. Navštivte jednu z nejrásnějších evropských metropolí. Užijte si výhled z dominanty města – Eiffelovy věže. Francie nabízí turistům nevšední gurmánské zážitky – jen v Paříži naleznete přes 10 000 Restaurací. Na své si však v Paříži přijdou také milovníci světových módních trendů.

Letenky Praha – Paříž

Paříž je vzdálená zhruba 1 000 kilometrů od Prahy, proto cestujte pohodlněji a kupte si letenky Praha – Paříž. Největší pařížské letiště Charles de Gaull je díky pravidelným spojům z Prahy správná volba.

Nejlevnější letenky do Paříže nabízí aerolinka easyJet, avšak je potřeba počítat s poplatky za zavazadla. Letecké společnosti Smart Wings a ČSA mají v ceně jedno zavazadlo. Pokud chcete pořídit co nejlevnější letenky, nakupte je co nejdříve.

Letenky do Paříže jsou skvělou příležitostí pro poznání tohoto památkami protkaného města. Úchvatná architektura, francouzská kuchyně nebo muzea, ať Vás na Paříži láká cokoliv z toho, jistě budete spokojeni. Romantickou Paříž si zamilujete a určitě se do ní budete chtít podívat znovu.